BELYSNING / Bordslampor / Bordslampfot 11118055
*
nr 1111 8055
Bordslampfot
Tilgman Keramik
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 29 maj 2017
kl 18:42:15
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
28/5 21:55:44
1
Vinnande bud
29/5 18:33:26
2
400 kr
29/5 18:33:26
1
450 kr (Budbetjänt)
29/5 18:35:30
2
500 kr
29/5 18:35:30
1
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bordslampa bordslampfot bordslampfötter bordslampor tilgman keramik tilgmans keramik
-
3237 Bordslampa
+ Golvlampa. Höjd: 76-152
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 20:23
-
3046 Bordslampa
Italien. Höjd: 67 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 20:47
-
3140 Bordslampfot
1800-tal, Frankrike, porslin / metall, fd Fotogen...//
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 18:41
-
3141 Bordslampfot
kolonn, onyx / metall. Höjd: 45 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 18:42
*
Bordslampfot
Läs om budbetjänten
nr 1111 8055
Bordslampfot
Tilgman Keramik
Utrop: | 1.000 kr |
---|---|
Såld: | 600 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 29 maj 2017 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
28/5 21:55:44 | 1 | Vinnande bud |
29/5 18:33:26 | 2 | 400 kr |
29/5 18:33:26 | 1 | 450 kr (Budbetjänt) |
29/5 18:35:30 | 2 | 500 kr |
29/5 18:35:30 | 1 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bordslampa bordslampfot bordslampfötter bordslampor tilgman keramik tilgmans keramik
-
3237 Bordslampa
+ Golvlampa. Höjd: 76-152
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 20:23 -
3046 Bordslampa
Italien. Höjd: 67 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 20:47 -
3140 Bordslampfot
1800-tal, Frankrike, porslin / metall, fd Fotogen...//
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 18:41
-
3141 Bordslampfot
kolonn, onyx / metall. Höjd: 45 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 18:42